StickDraw

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Bingzer LLC
Yaratıcılığınızı kullanarak özel tasarımlar elde etmek için StickDraw mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

Android işletim sitemine sahip akıllı cep telefonunuza indireceğiniz StickDraw mobil uygulaması ile özel GIF'ler hazırlayabilirsiniz. Siz sadece çizin ve bırakın çiziminiz hareketlenecektir. Uygulama üzerinden özel tasarımlar oluşturabilirsiniz. 

Kullanımı çok kolay olan StickDraw mobil uygulaması ile sadece çizin ve bırakın. Çiziminiz hareketlenecek ve daha hoş görünüme kavuşacaktır. Bir kareden diğerine geçin. Çiziminizi kaydedin ve animasyonunuz saniyeler içinde çalışır durumda karşınızda olacak. StickDraw, çubuk figürünüzü, çubuk kişili çizimlerinizi hareketlendirmek veya stop-motion animasyonları oluşturmak amacıyla tasarlanmış harika bir mobil uygulamadır. 

Serbest form, çizgi, dikdörtgen, daireler ve daha fazla özellik için StickDraw mobil uygulamasının içeriklerine göz atabilirsiniz. kendi hayal dünyanıza yönelik içerikler ile eğlenebileceğiniz özel bir uygulama isterseniz StickDraw'ın seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Özel bir çizim uygulaması olarak karşımıza çıkan StickDraw ile kendinize eşsiz bir eğlence sunabilirsiniz. Boş zamanlarınızda sıkılmadan vakit geçirebileceğiniz StickDraw mobil uygulamasında siz çiziminizi yapın ve hareket eden GIF'ler ile karşılaşmanın keyfini çıkartın. 

StickDraw indir